Ebeveynlik Becerileri

Ebeveynlik becerileri, çocukların yaşamları boyunca nasıl bir kişiliğe sahip olabileceklerini belirleyebilmektedir. Olumlu anne baba tutumları çocukların benlik saygısı yüksek , mutlu, bağımsız ve sorumluluk bilinci gelişmiş bireyler olmalarına olanak sağlamaktadır. Aile içi olumlu iletişim kurmanın çocuk ve ergenin psikososyal gelişimine ciddi katkısı vardır.

Ebeveyn danışmanlığı, hamilelik, bebeklik, çocukluk ve ergenlikte çocuklarınızı sağlıklı bir şekilde yetiştirmenize yardımcı olan danışmanlık türüdür.

Ebeveyn danışmanlığı ; çocuğun karşılanması gereken ihtiyaçları, gelişim özellikleri, davranışlarının normal ya da anormal olduğunu ayırt etme, çocuğun yaşına uygun gelişiminin sağlıklı bir şekilde ilerleyip ilerlemediğini tespit etme, duygusal sağlığı yerinde olan çocuklar yetiştirmek için sağlıklı, işlevsel ebeveynlik becerileri konularında verilen danışmanlık hizmetidir.

Çocuğunuzu yetiştirme aşamasında yardım almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rönesans Ailesi olarak alanında eğitimlerini almış kadın ve erkek psikologlarımızla sizlere yardımcı olmak isteriz. Talep ederseniz GAZİANTEP’TE İLK VE TEK UYGULAYICI KURUM olarak 2 psikolog gözetiminde seanslar gerçekleştirmekteyiz.

Detaylı Bilgi & Randevu için: 0532 131 15 33

Yorum Bırakın